שיטת טאוור צ'ק

מי מפקח על חברות הניהול והאחזקה?
איך בוחרים חברת ניהול ואחזקה?
מהי האחריות של הדיירים במגדלים? 

בית ומשרד במגדל הם יותר מארבע קירות, הוא יותר מארבע קירות, הם הבטחון, השקט, המקום בו אתם עובדים או חיים!

טאוור צ'ק חברה ייחודית עם נבחרת מקצועית, אובייקטיבית, אמינה, המאגדת עבורכם את כל המומחים למערכות מורכבות, לרבות בדיקת חוזה התקשרות עם חברת הניהול. ומעניקה את הליווי המשפטי הנדרש.

שירות בלעדי וחדשני ספר המגדל הבטוח

" ספר המגדל הבטוח 360" המאגד דו"חות מקצועיים על מגוון התחומים והמערכות במגדל, עם תובנות, משימות לביצוע"

בעידן בו מאות יחידות דיור במגדל, מאות משרדים במגדל , ממש שכונה קטנה במגדל אחד! אל תחשבו פעמיים!

במצבים בו מקבלים דירה מקבלן, נשאלת השאלה מי חותם על מגדל המגורים? מי מקבל את מגדל המגורים מהקבלן? נכנסים לגור בדירה חדשה בבניין רב קומות? מגדל מגורים? נבחר ועד שמורכב מ4 -5 דיירים, ללא מושג על מה הם חותמים, ללא יועצים טכניים מקצועיים, אנו לשירותכם.

ניהול בניינים

שלב א - פגישת היכרות וייעוץ ראשונית ללא התחייבות!

שלב ב - מחקר, לימוד, הבנת יתרונות, חסרונות, חסמים, צרכים/העדפות

קשת המערכות מהבסיסית ועד המורכבת, אופן הניהול, לימוד התקציב, הכנסות, הוצאות, וכו'.

שלב ג - נבחרת מומחים מהנדסים אובייקטיביים בתחומים

מערכות אלקטרו-מכאניות, גילוי וכיבוי אש, מפוחים, גלאים, חשמל, גז, מצלמות אבטחה, מערכות טעינה חשמליות, ניקיון, מיזוג אויר, מעליות, ליקויי בניה, אינסטלציה, בריכות שחיה, גינון, תחזוקה ירוקה בדגש על חיסכון באנרגיה, מחזור והפרדת פסולת ומים אפורים הסכמים משפטיים, קרן תחזוקת ציוד, חיובי ארנונה, זליגות חשמל, ,כספים ומנהלות וכו' אנו לומדים את המבנה, המערכות וכו'.

שלב ד - הפקת המלצות, ומסקנות לאחר בדו"ח מפורט

כולל כל תחום ותחום המעניקה לוועד ולחברת הניהול תמונת מצב מקצועית, עם בקרה, תובנות, ארגז כלים מעשי הדגש בתוכנית דו"ח בטיחות מעל הכל, טיפול מקצועי במערכות, שמירת ערך הנכס, חסכון בתקציב לאורך שנים.

שלב ה - בקרה ופיקוח על הנעשה

אחת לשנה מגיעים המומחים לבדק שנתי על סמך הדו"ח הראשוני.

טאוואר צ'ק – הפתרון לפיקוח על ניהול מגדלי מגורים, מגדלי משרדים, בתי מלון, מגדלי דיור מוגן, מרכזי קניות,  לשירותכם צוות של מומחים מקצועיים ואובייקטיבים במגוון תחומים!  

" ספר המגדל הבטוח 360 "המאגד תובנות, משימות לביצוע"

טאוור צ'ק החברה המקצועית והיחידה שנמצאת למען הוועדים והדיירים במגדלי המגורים , מגדלי המשרדים, מגדלי דיור מוגן, בתי מלון החדשניים, החברה מנהלת מפקחת ובודקת את חברות הניהול, כמו שאתם לא הולכים לבית משפט בלי עורך דין כי אתם סומכים על השופט, לא הולכים לרשויות המס בלי רואה חשבון כי אתם סומכים על פקיד השומה, כך אתם לא הולכים לנהל כל מגדל יוקרתי  או לחלופין לתת למשהו לנהל אותו, עם תשתיות מצילות חיים, ולסמוך רק על חברת הניהול!

  • שלב א – פגישת היכרות וייעוץ ראשונית ללא התחייבות!
  • שלב ב – מחקר, לימוד, הבנת יתרונות, חסרונות, חסמים, צרכים / העדפות, קשת המערכות מהבסיסית ועד המורכבת, אופן הניהול, לימוד התקציב, הכנסות, הוצאות, וכו'.
  • שלב ג – נבחרת מומחים מהנדסים אובייקטיביים בתחומי: מערכות אלקטרו-מכאניות, גילוי וכיבוי אש, מפוחים, גלאים, חשמל, גז, מצלמות אבטחה, מערכות טעינה חשמליות, ניקיון, מיזוג אויר, מעליות, ליקויי בניה, אינסטלציה, בריכות שחיה, גינון, תחזוקה ירוקה בדגש על חיסכון באנרגיה, מחזור והפרדת פסולת ומים אפורים הסכמים משפטיים, קרן תחזוקת ציוד, חיובי ארנונה, זליגות חשמל, ,כספים ומנהלות וכו' אנו לומדים את המבנה, המערכות וכו'.
  • שלב ד – הפקת המלצות, ומסקנות לאחר בדו"ח מפורט, כולל כל תחום ותחום המעניקה לוועד ולחברת הניהול תמונת מצב מקצועית, עם בקרה, תובנות, ארגז כלים מעשי הדגש בתוכנית דו"ח בטיחות מעל הכל, טיפול מקצועי במערכות, שמירת ערך הנכס, חסכון בתקציב לאורך שנים.
  • שלב ה – בקרה ופיקוח על הנעשה, אחת לשנה מגיעים המומחים לבדק שנתי על סמך הדו"ח הראשוני.
דילוג לתוכן