אודות

"Tower Check" - מגדל הפיקוח שלכם!

מדוע השירותים שלנו חיוניים לכם?

בעידן בו נבנים בניינים רבי קומות אשר כוללים עשרות מערכות אלקרו-מכאניות ומכלולים, ולעיתים כוללים גם עירוב שימושים תחזוקת המבנים אינה עניין פשוט אלא מורכב, אשר דורש ידע, ניסיון ומקצועיות.

השאלות החשובות – מי מפקח על חברות הניהול שלכם? מי יודע לתת משוב לכל בקשה, הצעה, דרישה ואולי "גחמה" של חברת הניהול? מי יודע לתת פיקוח ובקרה מקצועי לתחזוקת תשתיות מצילות חיים?

הידעתם שהימצאותה של חברת ניהול אינה פוטרת את נציגות המגדל המשותף מאחריות משפטית כוללת. עליכם לוודא שהמשימות מתנהלות כפי שנחתם בהסכם הניהול ואתם מקבלים, תמורה מלאה למיטב כספכם!

תחזוקה לא מקצועית של מערכות חיוניות שאינה ע"פ תקנים והוראות יצרן, מייצרת 3 סיכונים מרכזיים – שחיקה מוגברת של מערכות הבניין- ירידת ערך הנכס ועלויות תיקון מוגברות – ועד סיכון חיי אדם משמעותי.

 

נבחרת המומחים המקצועיים והאובייקטיבים של "Tower Check" לשירותכם בבקרה, ליווי, ייעוץ והכוונה לנציגות הבניין, בדיקת חוזה התקשרות עם חברת הניהול  פיקוח ובקרה על תפקוד חברת התחזוקה לצורך שימור והפעלה מיטבית של מערכות הבניין המהוות 'עמוד השדרה' של הבניין, שהינו תנאי בסיסי לבטיחותכם.

תחזוקה לקויה של מערכות הבניין מסכנת חיים בעת אירוע חירום והחובה החוקית תקינותם חלה על דיירי הבניין.

הנבחרת האובייקטיבית מנפיקה " ספר המגדל הבטוח 360 " בקרת ניהול הבניין ותחזוקה ראויה יכולה להציל חיים ולחסוך כסף רב הפיקוח והבקרה של חברת "Tower Check"  נעשים  במקצועיות, בטיחות, שקיפות, אמינות – הכל במטרה שתישנו בשקט ותדעו שהבניין יעניק לכם את הבטחון ושהמערכות יתפקדו בשגרה ובחירום.

טאוור צ'ק – מגדל הפיקוח שלכם!  בטיחות, ראש שקטי, חסכון בזמן, חסכון בהוצאות שוטפות והוצאות גדולות! שותפים של דיירי המגדלים לאורך כל הדרך, עבודה מקצועית, מסודרת ותהליכית, שקיפות ותיאום ציפיות, יצירתיות וגמישות

טאוואר צ'ק חברה פורצת דרך
חזון הייעוד שלנו

בעידן בו מאות יחידות דיור במגדל, מאות משרדים במגדל , ממש שכונה קטנה במגדל אחד! אנו רואים שליחות אמיתית להסדיר את התחום הפרוץ של ניהול מגדלים, בו כל אדם יכול להקים חברת אחזקה ולתת הצעות מחיר, וכן באמצעות הסדרה רגולטורית מול גורמי הממשלה המתאימים.

להציב ולהעניק, סטנדרט מקצועי חדש ומתקדם חסר פשרות בתחום ניהול מגדלי מגורים, מגדלי משרדים, בתי מלון, מגדלי דיור מוגן ,סטנדרט מקצועי חסר פשרות ומתקדם, של פיקוח, בקרה, על חברות הניהול שמטפלות דה פאקטו במרקם אנושי חי, קהילה שחיה לגובה, עם מערכות מורכבות מצילות חיים, חזון להציב סטנדרט שמציב רף גבוה בבטיחות, איכות שירות, שמירת ערך הנכס, חסכון בזמן, ומשאבים!

"ספר המגדל הבטוח 360" המאגד מגוון דו"חות תובנות, משימות לביצוע.
לשמירת ערך הנכס וקבלת תמורה מלאה למיטב כספכם מחברת הניהול.

ערכי החברה

  • שליחות בישראל של 2023 אין חקיקה המסדירה את תחום חברות הניהול, דיבורים על הליך רגולציה יש בשפע, אנו רואים שליחות לניהול מקצועי ומיטבי של מערכות הבניין המהוות 'עמוד השדרה' של הבניין, שהינו תנאי בסיסי לבטיחות הדיירים וכן בהליכי הסדרה בכנסת.
  • סטנדרט – הנבחרת המומחים האובייקטיבים של טאוור צ'ק מציגה סטנדרט חדש בתחום פיקוח, בקרה 360.
  • אובייקטיביות – אנו בלתי תלויים, איננו נוטים לצד זה או אחר, חסר אינטרס מקצועי או אישי בניהול השוטף, מאוזנים ועניינים.
  • חדשנות – יצירת ערך מוסף באמצעות פתרונות לצרכים מתהווים בתחום הנדל"ן העולה לגובה בישראל.
  • בטיחות – הבטיחות מעל הכל במיוחד במגדלים עם מערכות מצילות חיים.
  • שקיפות – אנו שקופים מול הדיירים וחברות הניהול ובאים לוודא שהכל נעשה למען איכות החיים בבניין.
  • אמינות מיקוד בלקוחותינו ובצרכיהם עם מערכת יחסים פתוחה, אמינה ונאמנה ללא ניגוד עניינים עם גורם כלשהו.
  • מקצועיות – נבחרת של מהנדסים ומומחים בכל התחומים עם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות תמליץ לכם על הפעולות הנחוצות בכדי להבטיח שהמגדל שלכם יישאר איכותי ותקין לעשרות שנים.
  • אחריות חברתית – אנו פעילים במסגרת מספר פעילויות כגון פורום "מגדלים מפוקחים" שתפקידו לרכז ולהסדיר את תחום ניהול ופיקוח המגדלים וכן בעמותות בתחום ילדים ונוער בסיכון ומאמינים שבניית עתיד טוב לילדים לא פחות חשוב מבניית בית.
דילוג לתוכן