ניהול מגדלים

ניהול מגדלים

ניהול מגדל מגורים, ניהול מגדל משרדים, מי מעניק לכם מעטפת פיקוח ובקרה על חברות האחזקה?

צוות המומחים האובייקטיבים של טאוור צ'ק לא עושה הנחות לחברות הניהול והאחזקה ודואג שתקבלו את מה שמגיע לכם!

ניהול מגדלים היסטוריה והווה

בשנת 2005 מגדל מגורים בן 25 קומות היה מבנה חריג במרחב האורבני, כיום שישראל הקטנה והמבוקשת, הולכת וגדלה הביקושים לקרקע הולכים וגדלים, ראשי ערים, מהנדסי ערים, מתכנני ערים, ועדות תכנון ובניה, מצופפים יחידות דיור, מצופפים משרדים, על מנת ליצור ניצול מקסימלי של הקרקע ובכך להעניק מענה לביקושים של תושבי העיר זוגות צערים משפרי דיור ומקטיני דיור, ביקוש למשרדים ע"י מעסיקים, חברות הייטק, נותני שירותים, חברות של מקצועות חופשיים. 40 קומות הופך לטיפוסי בגוש דן  , לעבוד במגדל משרדים יוקרתי ולגור במגדל מגורים איכותי, חדשני ומתקדם בישראל זוהי מגמה הולכת ומתעצמת במדינת ישראל הקטנה והצפופה, מה שהיה לפני 20 ו 30 שנה נחלת המאיון העליון הופך להיות נחלת המעמד הבינוני,מגמה שהופכת לרחבה בערי גוש דן, השרון, השפלה, הדרום, ירושלים, הצפון

איך בניין משפיע על אנשים?

מגדל מגורים, מגדל משרדים, גבוה יכול להיות יצירה אדריכלית הכוללת לובי מפואר, חניון תת קרקעי, חדר כושר, ספא, אולם דיירים, משחקיה במגדלים מסויימים בריכת שחיה, אולם כל מגדל מגורים, בכל סטנדרט, דורש תחזוקה איכותית מקצועית ושוטפת כדי לשמור על איכותו, רמתו עמידותו למען איכות חיים ואיכות עבודה מיטבית של בעלי הנכסים והשוכרים

מי מעניק לכם מעטפת פיקוח על חברת הניהול?

ניהול מגדלים למגורים , ניהול מגדלי תעסוקה ומשרדים דורש מטריה אסטרטגית, מעטפת כוללת לכל צרכי הניהול והתחזוקה של מגדל המגורים בין אם מדובר במגדל של 8 קומות או 30 קומות ויותר.

הידעתם? זה נשמע על גבול האבסורד…בישראל המודרנית והעכשווית אין רגולציה בתחום ניהול מגדלים, אין סף כניסה מקצועי לחברות אחזקה וחברות ניהול מגדלים, אין בדיקה לשירותי תחזוקה ב כל מה שקשור למשימות, טיפולים, בדיקות מדובר במגדלים הן מגדלי מגורים, הן מגדלי משרדים בהם יש מערכות מצילות חיים, מערכות מתקדמות של מיזוג ואוורור, הדברה בבניין, מגוון גנרטורים, מערכות אינסטלציה, גינון גיזום הדברה, מערכות גז, מערכות חשמל, מערכות כיבוי אש גלאי עשן ומערכות מעליות תחזוקת מתקנים מתקדמת , טיפול בריכות, מתקני ספורט חדרי כושר, ספא, לובי ועוד מערכות נוספו הנדרשים בתחזוקה שוטפת.

במגדלים רבים יש אב בית במשרה חלקית שמסייע לדיירים בתקלות תחזוקה קלות בעת הצורך, אך טיפול אסטרטגי במערכות מצילות חיים זה לא דבר שנעשה

Tower Check – מגדל הפיקוח שלכם!

ועדי בתים לרבי קומות , ועדי משרדים ברבי קומות , ניהול בית משותף, מגדל מגורים, מגדל משרדים, עם מגוון מערכות זה מקצוע לכל דבר, לא רק בזירת ניקיון, גינון, תקלות שהעיין רואה, מקצוע זה מחייב להביט קדימה, שמירה על חיי האדם ואיכות העבודה והחיים במגדל. טיפול לא ראוי של גורמים לא מקצועיים שרוצים להיטיב עם עסקיים, הזנחה לא רק שעלולה לעלות במחיר תחזוקה עצום וירידת ערך נכס בעתיד אלה לגרום לתרחישי קיצון ולעלות בבריאות או חלילה וחס בחיי אדם!

טאוור צ'ק מבצעת סדר בענף ולוודא, שכל מערכות המצילות חיים מטופלות כראוי ,הכסף החודשי והשנתי שדיירי מגדל מגורים, דיירי מגדל משרדים משלמים לחברת האחזקה, מגיעים למקומות הנכונים בזמן הנכון.

ועד מגדל ודיירים, ועד מגדל משרדים ובעלי משרדים, יש לכם אחריות

ועדי בתים למגדלי מגורים, ועדי מגדלי, הידעתם שחברת ניהול אינה פוטרת את ועד הבית במגדל המגורים, מגדל המשרדים, מאחריות משפטית, ועדי בתים רבי קומות משותפים, ועדי משרדים עליכם לדאוג שהמשימות מתנהלות כפי שנחתם בהסכם  ואתם מקבלים, תמורה מלאה למיטב כספכם!

תחזוקה לא מקצועית של מערכות חיוניות שאינה ע"פ תקנים והוראות יצרן, מייצרת 5 גורמים שליליים-  שחיקה מוגברת של מערכות הבניין- אי בדיקה מיטבית של מערכות מצילות חיים- התמודדות קשה במצבי תקלות גדולות-  ירידת ערך הנכס ועלויות תיקון גבוהות – מגדל מגורים או מגדל משרדים עלול להפוך למלכודת ואנו לא רוצים לדמיין את ההמשך!

שיטת טאוור צ'ק- מעטפת פיקוח  ובקרה על חברות האחזקה

המומחים המקצועיים והאובייקטיבים

צוות המומחים של טאוור צ'ק ,לא עושה הנחות לחברות האחזקה, בבקרה , ליווי, ייעוץ והכוונה לנציגות הבניין, בדיקת חוזה התקשרות עם חברת הניהול  פיקוח ובקרה על תפקוד חברת התחזוקה לצורך שימור והפעלה מיטבית של מערכות הבניין המהוות 'עמוד השדרה' של הבניין, שהינו תנאי בסיסי לבטיחותכם.

תחזוקה לקויה של מערכות הבניין מסכנת חיים בעת אירוע חירום והחובה החוקית תקינותם חלה על דיירי הבניין.

ספר המגדל הבטוח 360

הנבחרת האובייקטיבית עמלה ומעניקה לועדי המגדל, נציגות דיירים את " ספר המגדל הבטוח 360 " בקרת ניהול הבניין ותחזוקה ראויה על מנת שתישנו בשקט, להציל חיים ולחסוך כסף רב הפיקוח והבקרה של חברת "Tower Check" נעשים  במקצועיות, בטיחות, שקיפות, אמינות הכל במטרה שתהיו בטוחים ותדעו שהבניין יעניק לכם את הביטחון שהמערכות יתפקדו בשגרה ובחירום!

לפגישת היכרות וייעוץ ראשונית ללא התחייבות , התקשרו עכשיו , כי אין מה לחכות…

אהבתם? שתפו חברים

דילוג לתוכן